جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

تماس با ما - تبلیغات


برای درج ریپورتاژ و تبلیغات می‌توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمایید. جهت استخدام به عنوان هیئت تحریریه با شماره 09913611162 تماس حاصل فرمایید.

  • ایمیل: rayamag.com@gmail.com
  • نشانی: تهران-میدان انقلاب-ابتدای کارگر جنوبی-کوچه رشتچی-پلاک 14-طبقه اول-واحد 3

تبلیغات مجله اینترنتی رایا مگ

مجله اینترنتی رایا مگ با علاقه فناوری ها را دنبال می کند. رایا مگ با همکاری رایا مارکتینگ و بیش از 7000 نویسنده و مترجم متخصص سرعتی بی نظیر در ترجمه و تالیف مقالات در حیطه تکنولوژی را از زبان انگلیسی به فارسی تعبیه نموده تا نقش خود را به عنوان مجله اینترنتی به بهترین نحو اجرا نماید. شاید رشد سریع رایا مگ به نگاه جدیدش در تامین محتوا وابسته باشد. رایا مگ استارتاپی است با نگاه جدید به مجله اینترنتی

تبلیغات در مجله اینترنتی رایا مگ بصورت رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازدهی را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای رزرو بنرهای تبلیغاتی در مجله اینترنتی رایا مگ ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق شماره تلفن 09913611162 یا آدرس ایمیل rayamag.com@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

پلن نوع صفحات توضیحات
A 100*800 هدر - صفحه اصلی رپرتاژ و بک لینک رایگان
به ازای هر تمدید
B 100*800 زیر اسلایدر - صفحه اصلی رپرتاژ و بک لینک رایگان
به ازای هر تمدید
C 192*340 سایدبار چپ- صفحه اصلی رپرتاژ و بک لینک رایگان
به ازای هر تمدید
D 192*340 سایدبار چپ- صفحات داخلی رپرتاژ و بک لینک رایگان
به ازای هر تمدید

تبلیغات در مجله اینترنتی رایا مگ بصورت رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های رایا مگ در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب رایا مگ معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید با شماره‌ تلفن 09913611162 یا ایمیل rayamag.com@gmail.com تماس بگیرید.

شرایط رپرتاژ آگهی در مجله اینترنتی رایا مگ

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات رایا مگ در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از رایا مگ را خواهید داشت. رایا مگ مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و رایا مگ تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 3 تصویر و 3 عدد لینک هستید و همچنین محتوا می‌تواند بین 800 الی 2000 کلمه باشد.

تبلیغات در مجله اینترنتی رایا مگ بصورت بک لینک

در تبلیغات بصورت بک لینک، مشتری می‌بایست کلمه کلیدی مورد نظر خود را همراه با صفحه فرود را مشخص کرده و در اختیار مجله اینترنتی رایا مگ قرار دهد، بک لینک ها بصورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله می‌باشند که بصورت follow خواهند بود، که در صورت تمایل نسبت به رزرو تبلیغات بصورت بک لینک می‌توانید از طریق شماره تلفن 09913611162 یا آدرس ایمیل rayamag.com@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

سوال خود را در واتساپ مطرح نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید