جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

اپل آپدیت تلگرام را تایید نکرد

author منتشر کننده
بدون نظر 0 0
اپل آپدیت تلگرام را تایید نکرد

اپل به دلیل مجموعه ای از ایموجی های انیمیشنی تلگرام، آپدیت جدید این پیام رسان را تایید نکرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، از زمانیکه اپل فروشگاه اپلیکیشن «اپ استور» را راه اندازی کرده، توسعه دهندگان نرم افزار کوچک و بزرگ درگیر چالش های فرایند تایید شرکت هستند و اپ هایشان با تاخیر ارائه یا حذف می شود. در این میان پیام رسان تلگرام نیز با چالش روبرو شده است. پاول دوروف مدیر ارشد اجرایی تلگرام در ۱۰ آگوست پیامی در کانال تلگرامی خود منتشر و اعلام کرد آخرین آپدیت آن به مدت ۲ هفته درگیر فرایند بررسی اپل است و شرکت هیچ اطلاعاتی درباره دلیل این تاخیر ارائه نمی کند.

در نهایت او دیروز درباره آنچه روی داده است در کانال تلگرام خود صحبت کرد. به گفته دوروف اپل به تلگرام اعلام کرده باید یک ویژگی جدید به نام Telemoji را حذف کند. این ویژگی در حقیق یک نسخه انیمیشنی با کیفیت از ایموجی های معمول است.

به گفته مدیر ارشد اجرایی تلگرام این قابلیت شبیه مجموعه ایموجی هایی است که اپل استفاده می کند. او در پستی نوشت: این اقدام اپل گیج کننده است زیرا Telemoji بعد جدیدی به ایموجی هایی با وضوح کم افزود و اکوسیستم آنها را غنی تر کرد.

در حقیقت دوروف اشاره کرد در آپدیت جدید تلگرام بیش از ۱۰ پک ایموجی تازه وجود دارد و شرکت مدت زمانی را به ساخت تله موجی اختصاص می دهد که حتی خاص تر باشد.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید