جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

اینستاگرام قابلیت پین کردن پست‌ها در پروفایل کاربران را آزمایش می‌کند

author منتشر کننده
بدون نظر 1 0
اینستاگرام قابلیت پین کردن پست‌ها در پروفایل کاربران را آزمایش می‌کند

اینستاگرام از مدت‌ها پیش قابلیتی تحت عنوان هایلایت را معرفی کرده بود تا کاربران بتوانند استوری‌ها را در بالای صفحه پروفایل خود به‌صورت ثابت نگه دارند. حالا به نظر می‌رسد که این شرکت در حال کار روی قابلیت جدیدی است که امکان پین کردن پست در صفحه پروفایل را فراهم می‌کند.

به گزارش وب‌سایت تک‌کرانچ، اینستاگرام در حال کار روی قابلیتی است که اجازه می‌دهد برخی پست‌ها را بالای تصاویر پروفایل خود نمایش دهید. این ویژگی فعلا در مرحله آزمایش بتا قرار دارد و برای عده کمی از کاربران اینستاگرام فعال شده است. کاربرانی که به این ویژگی دسترسی پیدا کرده‌اند، با انتخاب منوی سه نقطه‌ای کنار هر پست گزینه‌ای تحت عنوان Pin to your profile را می‌بینند.

 اینستاگرام قابلیت پین کردن پست‌ها در پروفایل کاربران را آزمایش می‌کند

بیشتر بخوانید: دونالد ترامپ: حتی اگر حسابم در توییتر بازیابی شود، باز هم در Truth Social می‌مانم

اینستاگرام آزمایش این قابلیت را تایید کرد

سخنگوی شرکت متا در این باره می‌گوید: «ما در حال آزمایش قابلیت جدیدی هستیم که به مردم اجازه می‌دهد پست‌ها را به‌صورت ویژه در پروفایل خود به نمایش درآورند.»

به نظر می‌رسد که اینستاگرام از ماه‌ها قبل کار روی این قابلیت را شروع کرده، چون «الساندرو پالوزی» در ماه ژانویه از کشف این قابلیت خبر داده بود. در تصویری که او به اشتراک گذاشته بود، می‌توانید ببینید که این گزینه در منوی مربوطه چگونه ظاهر خواهد شد.

گزینه پین کردن پست در اینستاگرام

قابلیت پین کردن پست‌ها در بالای پروفایل به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های محبوب خود را بالاتر از بقیه پست‌ها در معرض دید بگذارند تا آن‌ها در میان صدها پستی که ممکن است به اشتراک گذاشته شود، مدفون نشوند. این قابلیت به ویژه به درد تولیدکنندگان محتوا می‌خورد که فعالیت زیادی در این شبکه اجتماعی دارند و پست‌های زیادی منتشر می‌کنند.

البته در حال حاضر هم از طریق بخش استوری می‌توانید پست‌های محبوب خود را به بخش هایلایت بیاورید، ولی این ویژگی جدید اجازه می‌دهد خیلی راحت‌تر و سرراست‌تر این کار را بکنید. قابلیتی که اینستاگرام روی آن کار می‌کند، تا حدی شبیه قابلیت پین کردن توییت‌ها در توییتر است.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید