جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

بررسی جهانِ پس از هوش مصنوعی و بحران حذف مشاغل

author منتشر کننده
بدون نظر 0 0
بررسی جهانِ پس از هوش مصنوعی و بحران حذف مشاغل

در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳جهانِ پس از هوش مصنوعی و بحران حذف مشاغل مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، در رویداد دو روزه ایستگاه آینده که برای سومین سال متوالی در نمایشگاه اینوتکس با حضور حدود ۴۰ متخصص در حوزه‌های مختلف دانش و فناوری، پیامدهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی برگزار می‌شود، آینده متأثر از فناوری‌های جدید مورد بررسی قرار می گیرد.

گسترش فناوری‌های دیجیتال، بازسازی جهان فیزیکی با فناوری‌های نو، تغییرات فناورانه در بدن و ذهن انسان و اثرات فناورانه در یکپارچه شدن محیط‌ زیست، محورهایی است که در قالب سخنرانی و پنل توسط کارشناسان و آینده‌پژوهانی از ایران و جهان به آنها پرداخته خواهد شد.

همچنین نمایش فیلم‌های مستند با موضوعات اشاره شده نیز در برنامه‌های این رویداد قرار دارد. ایستگاه آینده امسال از دریچه دو عنوان اصلی هوش مصنوعی و زندگی دیجیتال به آینده نگاه کرده و از این طریق به دگرگونی شرکت ها و زندگی ها می پردازد.

بیشتر بخوانید: نور لیزر و هوش مصنوعی باکتری را ظرف چند دقیقه شناسایی می کند

در روز اول با مرور فناوری هایی مانند بلاکچین و واقعیت افزوده به شکل گیری زندگی های مجازی پرداخته شده و گذری به اقتصاد این حوزه و قیاس میزان گردش مالی فضای مجازی و حقیقی پرداخته می شود.

در روز دوم نیز به چالش هایی که هوش مصنوعی از طریق دگرگونی دنیا و حذف شغل های فعلی، از جمله برنامه نویسان ایجاد می کند، پرداخته می شود.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید