جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

برنامه تایدال هم اکنون بر روی دستگاه های پوشیدنی سامسونگ قابل استفاده می‌باشد

برنامه تایدال هم اکنون بر روی دستگاه های پوشیدنی سامسونگ قابل استفاده می‌باشد

سرویس رسانه ای موزیک تایدال اعلام کرد که برنامه این سرویس بر روی دستگاه های پوشیدنی سامسونگ در حال اجرا است که از این دستگاه ها می توان به: Galesy watch ,Gear sport ,Gear S3 ,Gear S2 و مچبند های ورزشی که شامل: Gear Fit2 pro ,Gear Fit2 نام برد. این برنامه اولین برنامه تایدال بر روی دستگاه های پوشیدنی می‌باشد.

تایدال

نحوه کارکرد

در صفحه اصلی برنامه منوی اصلی برنامه قسمت کاربردی برای کاربران می‌باشد تا به کالکشن موسیقی خود دست رسی پیدا کنند. همچنین قسمتی برای جستجو وجود دارد که به وسیله آن به محتوای ویرایشی کاتالوگ و لیست پخش تایدال دسترسی پیدا کرد.

درقسمت (کالکشن من) صفحه نمایش محتوای مورد علاقه کاربران را نمایش می‌دهد. کاربران می‌توانند با دانلود محتوا آن ها را وقتی که دسترسی به اینترنت ندارند مشاهده کنند که تایدال این قابلیت را با  لیست پخش های ورزشی ترکیب می‌کند تا کاربران دستگاه های ورزشی سامسونگ را جذب کند.

همچنین سامسونگ اخیرا اعلام کرده است روابط همکاری بلند مدتی را با Spotify آغاز کرده که موجب می‌شود این برنامه بخشی از آزمایش این رابطه باشد.

برنامه تایدال هم اکنون قابل استفاده بر روی تمامی دستگاه های نسل پوشیدنی و تلویزیون های هوشمند سامسونگ که از کالاهای 2017 و جدیدتر به شمار می آیند٬می باشد.

شرکت سامسونگ اعلام کرده که قابلیت ها و امکانات بیشتر دیگری را برای این دسته از دستگاه های خود در نظر دارد.

دیدگاه ها (1)

  1. مطلب کاملا جذاب خواندی و قابل استفاده بود امیدوارم قلم محکمی در مسیرهای بهتر داشته باشید.

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید