جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

طب تولید

  • author منتشر کننده
طب تولید

تلاش ما فراهم کردن امکان خرید آنلاین کالا ها و تجهیزات پزشکی با کیفیت برای شما کاربران گرامی میباشد. با توجه به نیاز هموطنان عزیزمان به استفاده از کالا و تجهیزات درمانی در فرآیند بهبودی و نیاز پزشکان ، بیمارستان ها و مراکز درمانی به کالاهای مصرفی پزشکی بر آن شدیم که با فراهم آوردن مرجع آنلاین خرید این گونه از تجهیزات شما را در این امر مهم و حیاطی همراهی نماییم. بر خود میبالیم که امروز با ساخت فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی طب تولید توانسته ایم امکان تهیه این گونه از تجهیزات برای تمامی شهر ها و روستا های کشور عزیزمان را هم چون شهر های بزرگ فراهم سازیم و این گونه از وسایل و تجهیزات در اختیار تمامی کسانی که به آنها نیاز دارند را در سریع ترین حالت ممکن فراهم سازیم.

ما با هدف قرار دادن سه اصل زیر همواره تلاش برای بهبود خدمات خود کرده ایم.

- محصولات با کیفیت

- بهترین پشتیبانی مشتریان

- ارسال کالا به سراسر کشور

تیم ما

تیم طراح ، سازنده و خدمات رسان فروشگاه اینترنتی طب تولید تماما از جوانانی تشکیل شده که آموخته های علمی و تجربه ای خود را به کار بسته اند تا بتوانند خدمتی با کیفیت به همه هموطنان عزیزمان ارائه دهند. از این رو با تلاش شبانه روزی در مدت دو سال مراحل طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی طب تولید تکمیل و به عنوان استاندارد ترین و کامل ترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی شروع به فعالیت نمود.

اهداف ما

همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزو های خود از ساخت طب تولید استاده باشیم ، همان قله ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری مداری زیباترین چشم انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود . پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.

لطفا با ارائه انتقاد ها و پیشنهاد های خود ما را در ادامه این مسیر یاری نمایید.اطلاعات بیشتر در رابطه با طب تولید


شماره تماس : 91018591آدرس : تهران - زیر پل سید خندان - خیابان میرمطهری - پلاک 88 - طبقه 3

+ برای معرفی کسب و کار خود کلیک نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید