جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

اپل احتمالا اولین نسخه بتای عمومی iOS 16 را دیرتر از موعد مقرر منتشر می‌کند

اپل احتمالا اولین نسخه بتای عمومی iOS 16 را دیرتر از موعد مقرر منتشر می‌کند

سال برنامه زمانی عرضه نسخه بتای iOS 16 کمی متفاوت خواهد بود و اپل در نظر دارد تا نسخه اولیه و عمومی بتا را همراه با سومین نسخه بتای توسعه‌دهندگان در تیر ماه عرضه کند. تصمیمی باعث می‌شود عرضه نسخه بتای عمومی کمی به تعویق بی‌افتد.

البته اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که کارهای نهایی نسخه‌های iOS معمولا تنها چند هفته یا حتی چند روز پیش از عرضه رسمی به پایان می‌رسند، این مورد بدین معناست که اپل احتمالا تاکنون آماده‌سازی اولین نسخه بتای iOS 16 را تمام کرده و توسعه‌دهنگان بعد رویداد WWDC در ماه آتی به آن دسترسی خواهند داشت.

 اپل احتمالا اولین نسخه بتای عمومی iOS 16 را دیرتر از موعد مقرر منتشر می‌کند

بیشتر بخوانید: اپل با انتشار iOS 16، به پشتیبانی نرم افزاری از کدام آیفون‌ها پایان می‌دهد؟

چه اخبار دیگری از نسل جدید سیستم عامل اپل در گردش است؟

طبق شایعات اخیر انتظار می‌رود iOS 16 بهینه‌سازی‌های چشمگیری را در زمینه نوتیفیکیشن‌ها و رابط کاربری برای ویژگی چند وظیفه‌ای iPadOS به همراه داشته باشد.

همچنین به تایید گورمن این سیستم عامل جدید دارای «آپگریدهای عمده در زمینه رهگیری فعالیت‌های مرتبط به سلامت و تناسب اندام» خواهد بود. وی همچنین عقیده دارد که تمامی چهره‌های ساعت هوشمند اپل نیز به علت بهره‌برداری از تصویر بزرگ‌تر سری هفتم اپل واچ دوباره طراحی خواهند شد.

در پایان بد نیست به این نکته نیز اشاره شود که مارک گورمن در انتهای توییت خود ذکر کرده تمامی تاریخ‌های مذکور شناور هستند و ممکن است به دلایل مختلف در آینده دچار تغییر شوند.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید