جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

بهترین آنتی ویروس ویندوز 10 در سال 2019

بهترین آنتی ویروس ویندوز 10 در سال 2019

اگر از ویندوز 10 استفاده می‌کنید، به این دلیل که ویندوز محبوب‌ترین سیستم عامل رایانه‌ای در جهان است، برای هکرها هدف مهمی خواهید بود. اوضاع امنیتی در ویندوز طی چند سال گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته است، اما تعداد کاربران زیاد به معنای آن است که هنوز هم مورد تهدید قرار می‌گیرد. واقعیت این است که شما به یک آنتی ویروس کامپیوتر که به طور منظم به روز شده، برای محافظت از آخرین تهدیدات نیاز دارید. به این دلیل است که افراد بد مرتبا به دنبال راه‌های جدیدی برای دسترسی به داده های شما و کنترل سیستم شما هستند.

آنتی ویروس  Bitdefender Plus 2019: جامع، سریع و دارای قابلیت بسته بندی

گزارشات آزمایشگاه را بر روی اکثر محصولات آنتی ویروس نظارت کنید و به طور معمول نتایج متنوعی را با گذشت زمان خواهید یافت: یک نسل خوب کار می‌کند، نسخه بعدی در ابتدا برخی از مشکلات را دارد و عملکرد بهبود می‌یابد. Bitdefender به مراتب بیشتر سازگار است. به عنوان مثال AV-Test از سال 2010 تست‌های ضد ویروس عمیق خود را انجام داده است و Bitdefender در بین 17 گزارش از 20 گزارش تولید شده تا به امروز، در 17 مورد رتبه 100٪ حفاظت را کسب کرده است و آنتی ویروس قوی محسوب می‌شود. Bitdefender Antivirus Plus 2019 موتور آنتی ویروس هسته‌ای عالی خود را با مجموعه‌ای از فناوری‌های هوشمند ترکیب می کند تا شما را از آسیب در امان نگه دارد.

آنتی ویروس

آنتی ویروس Trend Micro +Security: یک روش هوشمندانه برای محافظت از خود به صورت آنلاین

ممکن است Trend Micro مشخصات برخی از رقیب‌های آنتی ویروس با نام بزرگ را نداشته باشد، اما اجازه ندهید که این موضوع شما نظر شما را عوض کند، پایه اولیه Trend Micro Antivirus +Security تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما را دارد (آنتی ویروس، محافظت از باج افزار، بررسی ایمیل و فیلتر کردن وب) گزارش تست‌های مستقل Trend Micro نتایج بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. همانطور که می‌نویسیم، پنج آزمایش برتر محافظت در دنیای واقعی AV-Comparatives همه Trend Micro را در برابر 100٪ از تهدیدات آزمایش محافظت می‌کنند پس آنتی ویروس قوی محسوب می‌شود.

آنتی ویروس

آنتی ویروس Kaspersky Free: محافظت از بدافزار با کیفیت از ارائه دهنده برتر

کسپرسکی مدت زمان طولانی یکی از برترین شرکت‌های ضد ویروس بوده است و محصولات آن به طور مرتب در اکثر آزمایشگاه‌های اصلی آزمایش در بالای رده بندی قرار می‌گیرند. آنتی ویروس Kaspersky Free به شما موتور برتر آنتی ویروس این شرکت را می‌دهد و مسدود کردن هوشمندانه لینک های مخرب را بدون هیچ گونه مشکلی در اختیار شما قرار دهد. شما حتی لازم نیست که تبلیغات ببینید فقط برنامه را در سیستم خود نصب کنید و جز به روز ترین آنتی ویروس‌ها محسوب می‌شود.

آنتی ویروس

آنتی ویروس Panda Free: دقت بالا، اما بدون هزینه

Panda Security سال‌هاست که در حال توسعه نرم افزار آنتی ویروس با کیفیت است و آخرین موتور تشخیص ویندوز آن یکی از بهترین موارد موجود است. برای اثبات، کافی است مرورگر خود را به نتایج تست های محافظت از کلمه واقعی AV-Comparatives اشاره کنید. آخرین گزارش خلاصه (ژوئیه - نوامبر 2017) Panda Free Antivirus را در وهله اول به عنوان تنها محصولی قرار داد که از 100٪ محافظت صحیح برخوردار است پس آنتی ویروس قوی محسوب می‌شود. اگر بودجه ندارید، آنتی ویروس Panda Free ممکن است بهترین گزینه شما باشد. برای ما، Panda Free Antivirus محصول ستارگان است ، اما اگر به دنبال یک مجموعه امنیتی بیشتر هستید، دامنه Dome نیز ممکن است جالب باشد. اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری کسب کنید، از یک ماه آزمایشی استفاده کنید.

آنتی ویروس

آنتی ویروس Windows Defender: خیلی بهتر از آن چیزی است که فکر می‌کردید

Windows Defender از روزهای ویستا سعی در محافظت از رایانه‌های شخصی در برابر ویروس ها داشته است، اما با موفقیت اندک، آزمایش‌های مستقل به طور مرتب مدافع ویندوز را در پایین رده های محافظت قرار می‌داد و میزان ردیابی آن بین 60  تا 70 درصد بود. تست‌های محافظت در جهان واقعی AV-Comparatives را بررسی کنید، آخرین گزارش خلاصه (ژوئیه - نوامبر 2017) امتیاز محافظت از مایکروسافت را 99.1 درصد اختصاص داد. که به رتبه سیزدهم از 21 می‌رسد، بنابراین کاملاً ایده آل نیست، اما هنوز هم از چندین موتور تجاری بزرگ با نام‌های برتر:ESET،McAfee، Emsisoft  Fortinet   Adaware و موارد دیگر بهتر است و آنتی ویروس بروزی است. دلایل بسیار دیگری برای دوست داشتن Defender وجود دارد که با رایانه شخصی شما وارد می‌شود و به طور پیش فرض فعال است، بنابراین هیچ کاری برای یادگیری یا پیکربندی وجود ندارد. حجم کمی دارد، منابع سیستم بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهد و بعید به نظر می رسد که با هر برنامه دیگری در تضاد باشد.

آنتی ویروس

آنتی ویروس رایگان یا پولی کدامیک بهتر است؟

اگر به دنبال محافظت از رایانه خود در برابر ویروس‌ها، تروجان ها و کرم ها هستید، آنتی ویروس رایگان از هر ارائه دهنده معتبری مانند فوق، شما را در برابر این موارد محافظت می‌کند. تفاوت با نسخه های پرداخت شده در این است که آن‌ها ویژگی‌های دیگری را اضافه می کنند که هدف از آن امنیت محکم تر، محافظت بهتر از حریم خصوصی و حتی تنظیم رایانه شخصی شما است. بنابراین، به طور کلی اگر همه آنچه شما می‌خواهید ضروری ترین محافظت از ویروس است، پس نرم افزار رایگان کار خود را انجام می‌دهد. با این حال، اگر شما می‌خواهید طیف گسترده تری از محافظت از بدافزارها، کنترل حریم خصوصی اضافی و حتی ابزارهای اضافی برای کمک به رایانه شخصی خود در اجرای هرچه راحت تر اقدام کنید، آنتی ویروس پرداختی می تواند همه این موارد را ارائه دهد.

آیا آنتی ویروس windows defender برای محافظت از ویندوز 10 کافی است؟

این مورد قبلاً بود که ویندوز از آسیب پذیری‌های امنیتی رنج می برد که فقط نرم افزارهای ضد ویروس شخص ثالث می‌توانند در برابر آن محافظت کنند. با این حال، در طی سالیان متمادی، مایکروسافت با هماهنگی ویندوز 10، تلاش هماهنگی برای بهبود امنیت ویندوز انجام داده است. همانطور که windows defender همان وظیفه مورد نیاز خود را با توجه به ارائه همان حمایت های اساسی که انتظار می‌رود از هر نرم افزار ضد ویروس رایگان خوب باشد، انجام می دهد. همانطور که در مورد نرم افزار رایگان در بالا ذکر شده است. با این وجود، مانند داشتن قفل دوم بر روی درب خارجی در خانه خود، گاهی اوقات خوب است که بیش از یک قطعه امنیت در آن وجود داشته باشد. سیستم شما با Windows Defender ایمن است، اما اگر می‌خواهید یک آرامش بیشتر داشته باشید، ممکن است ارزش سرمایه گذاری در محافظ دیگری را که Bitdefender Plus و سایر بهترین بسته های آنتی ویروس ویندوز 10 در اختیار شما قرار می‌دهد سرمایه گذاری کنید.

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید