جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

گجتی که از شما ورزشکار ماهر می سازد

author منتشر کننده
بدون نظر 0 0
گجتی که از شما ورزشکار ماهر می سازد

در وزرش های پرسرعت چشم ورزشکار باید روی توپ و همچنین حریفش متمرکز باشد. در همین راستا گجت پوشیدنی «فالکون فریمز» با توجه به این امر ساخته شده و به ارتقای مهارت های عصبی-بصری کاربر کمک می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، در حال حاضر استارت آپ «اوکوری»(OcuRay) با همکاری آکادمی تنیس«جان مک انرو» در نیویورک این گجت پوشیدنی را ساخته است.

قاب عینک هوشمند اندکی شبیه قاب عینک آفتابی است که جلوی چشمان و کناره های سر را در برمی گیرد. قسمت بالایی آن بریده شده و شامل یک نوار از چراغ های ال ای دی چند رنگ است که در بخش پایینی و گوشه های میدان دید کاربر قرار می گیرند. این گجت همچنین شامل ۲ حسگر ردیابی جهت نگاه کاربر است که به طور مداوم آن را رصد می کند.

ایده ساخت گجت آن است که ورزشکار حین ورزش از فالکون فریمز استفاده کند. در این میان، یک اپ موبایل با بلوتوث گجت را راهنمایی می کند تا روتین های مهارت سازی بصری مختلف را راهبری کند.

به عنوان مثال ممکن است به کاربران گفته شود چشمانشان را روی توپ متمرکز کنند، حتی در زمانیکه ال ای دی ها به طور تصادفی روشن می شوند تا توجه کاربر را از آن منحرف کنند. در سناریویی دیگر برای ساخت میدان دید ترجیحی، به کاربر گفته شد تا به مکان روشن شدن چراغ ها حتی هنگامیکه مشغول بازی است، نگاه کند.

در برنامه های آتی قرار است گجت پوشیدنی با یک دستگاه جداگانه کار کند که به طور مداوم وضعیت توپ تنیس را از یک سو به سوی دیگر زمین بازی ردیابی می کند و این داده ها را به فالکون فریمز منتقل می کند.

کاربران همچنین می توانند هماهنگی میان حرکات چشم و مغز خود را با قهرمانان این رشته مقایسه کنند تا عملکرد خود را بهبود دهند.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید