جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

یک موبایل چینی تاشو در راه است

author منتشر کننده
بدون نظر 0 0
یک موبایل چینی تاشو در راه است

یک شرکت چینی تصمیم دارد در نیمه نخست ۲۰۲۴ میلادی یک موبایل تاشو، احتمالا با نمایشگر ۸ اینچی به بازار عرضه کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، میزو یکی از تولیدکنندگان تلفن همراه تصمیم دارد وارد بازار موبایل هایی با نمایشگر تاشو شود. طبق اطلاعاتی که حساب کاربری «اسمارت پیکاچو» در ویبو منتشر کرده، میزو پروژه ای برای توسعه نخستین نمایشگر تاشونده را آغاز کرده که پیش بینی می شود در نیمه نخست ۲۰۲۴ میلادی عرضه شود.

از مدتی قبل ایده میزو از موبایلی با نمایشگر تاشو با گمانه زنی های زیادی روبرو شده است. این گمانه زنی ها در نیمه نخست ۲۰۲۳ میلادی شدت گرفت و بسیاری از کارشناسان از تعهد میزو به این پروژه سخن گفتند. با این وجود به دلیل فناوری پیچیده در نمایشگر های تاشو و تغییر ساختار شرکت، دستگاه در ۲۰۲۳ میلادی عرضه نشد.

هرچند جزییات خاص درباره این مدل جدید محدود است، اما پیش بینی می شود موبایل مذکور طراحی کتابی شکل با نمایشگر ۸ اینچی داشته باشد. با وجود آنکه اطلاعات دقیقی در این باره وجود ندارد، اما انتظارات برای این محصول افزایش یافته است. با عرضه این محصول توانایی میزو برای تاثیرگذاری قابل توجه در بازار رقابتی موبایل هایی با نمایشگر تاشو نیز مشخص خواهد شد.

این شرکت همچنین مشغول توسعه میزو۲۱ پرو یا در حقیقت نسخه پرو موبایل میزو۲۱ است که از وزارت صنعت وفناوری اطلاعات چین مجوز دریافت کرده و بنابراین عرضه آن نزدیک است.

هرچند جزییات خاص درباره مشخصات دستگاه تایید نشده، اما پیش بینی می شود تراشه اسنپ دراگون ۸نسل ۳ ، نمایشگر بزرگتر با وضوح ۲k و یک باتری بزرگتر(احتمالا ۵۰۲۰ میلی آمپری) با شارژ بی سیم ۸۰ و ۵۰ وات در کنار دوربین تله فوتو در این دستگاه به کار رود.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید