جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

آشنایی با شخصیت کارلو در بازی پابجی و روش های قدرتمند نمودن آن

آشنایی با شخصیت کارلو در بازی پابجی و روش های قدرتمند نمودن آن

بازی پابجی موبایل را می توانیم جزو بازی های با تنوع و گستردگی بسیار بالا بدانیم، به طوری که طبق آمار سالانه چیزی حدود 100 ملیون گیمر عضو این بازی فوق العاده می شوند. همچنین این بازی از شخصیت ها و کاراکتر های بسیار محبوب و گسترده ای نیز برخوردار می باشد.

هر زمانی که ما این بازی را آپدیت کنیم می توانیم شاهد تغییراتی در بازیکن ها و شخصیت های این بازی محبوب باشیم. شخصیت های موجود در این بازی هر کدام دارای شخصیت جذاب و منحصر به فرد مخصوص خودشان هستند که لذت این بازی را برای گیمر ها دو چندان کرده است.

بازی پابجی را می توانیم از بازی های بتل رویال بنامیم به طوری که در این سال های اخیر شاهد کسب موفقیت های بسیار زیادی در این زمینه بوده ایم. در ادامه به معرفی شخصیت کارلو در بازی پابجی و روش های قدرتمند کردن آن می پردازیم.

نحوه بازی پابجی چگونه است؟

بازی جذاب و جنگی پابجی، ابتدا در سال 2017 توسط کمپانی بزرگ بلوهول ساخته شد و در ادامه شرکت بزرگ پابجی آن را برای پلتفرم های جذاب و محبوبی مانند مایکروسافت و ایکس باکس نیز منتشر کرد.

به دلیل استقبال گسترده و فوق العاده گیمر ها از این بازی جذاب و زیبا، سازندگان آن در اقدامی بسیار جالب اقدام به ساخت نسخه موبایلی این بازی جذاب در سال 2018 کردند.

نحوه انجام این بازی نیز به این شکل می باشد که بازیکنان در یک نقشه مشخص به مساحت 8 در 8 کیلومتر قرار می گیرند، بازیکنان در این بازی باید تمام تلاش خود را بکنند تا بتوانند زنده بمانند و به رقابت ادامه دهند، چراکه در این بازی کسی به عنوان بازیکن برنده معرفی می شود که در پایان بازی بتواند آخرین نفری باشد که زنده بماند.

آشنایی با شخصیت کارلو در بازی پابجی و روش های قدرتمند نمودن آن

ویژگی های جذاب و منحصر به فردی که بازی پابجی دارد:

گرافیک بسیار بالا و فوق العاده:

یکی از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی هایی که برای بیشتر گیمر ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، داشتن گرافیکی بالا می باشد، چراکه آنها اعتقاد دارند هرچقدر هم بازی و طراحی آن جذاب باشد بدون گرافیک بالا جذابیتی ندارد، پابجی این خواسته را به خوبی برای کاربران خود برطرف کرده است.

گیم پلی بسیار جذاب که سبب اعتیاد گیمر ها به آن می شود:

محیط بازی یا به قول گیمر ها، گیم پلی بازی می تواند بر جذابیت بازی اضافه کند، جایی که پابجی با داشتن یک گیم پلی فوق العاده، سبب اعتیاد بسیاری از گیمر ها به این بازی شده است.

داستان منظم:

خب همانطور که تمام شما عزیزان نیز می دانید، یک بازی خوب قبل از هرچیزی باید دارای یک داستان جذاب و منظم باشد، داستانی که گیمر را مجاب کند که تا انتها به بازی خود ادامه دهد. پابجی این کار را با بهترین داستان و ماجراجویی هایی که ایجاد کرده، انجام داده است.

تنوع بالای سلاح:

در بازی های جنگی، داشتن تنوع بالا در سلاح ها و استفاده از آنها در بازی یکی از مهم ترین ویژگی ها برای افزایش جذابیت بازی می باشد. پابجی با ارائه انواع و اقسام سلاح ها این کار را به نحو احسن انجام داده است.

موسیقی و صداگذاری منحصر به فرد:

امروزه بازی های جذاب بدون موسیقی و صداگذاری های خاص، مورد استقبال قرار نمی گیرند، از این رو پابجی با استفاده از این کار بر جذابیت این بازی اضافه کرده است.

آشنایی با شخصیت کارلو در بازی پابجی و روش های قدرتمند نمودن آن

معرفی کامل شخصیت کارلو در پابجی

همانطور که گفتیم شخصیت های بازی پابجی دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی برای خود می باشند که همین باعث جذابیت بالای این بازی شده است. شخصیت کارلو در این بازی جذاب همانند شخصیت سارا یکی از محبوب ترین شخصیت های این بازی می باشد.

البته نکته بسیار مهمی که گیمر ها باید به آن توجه کنند این است که استفاده از شخصیت کارلو در این بازی نیازمند طی کردن یک سری مراحل می باشد که باید در آن ماموریت های مختلفی را انجام دهند تا به این شخصیت دست پیدا کنند.

شخصیت کارلو از این جهت دارای منحصر به فردی و جذابیت بسیار بالایی دارد که ظاهری بسیار جذاب و کاملا شبیه به یک جنگجوی تمام عیار دارد.

چگونه می توانیم شخصیت کارلو را در بازی پابجی قدرتمند و آنلاک کنیم؟

برای اینکه بتوانیم شخصیت کارلو را در بازی آنلاک کنیم، یا به قول معروف قفل های آن را باز کنیم و این شخصیت را قدرتمند تر کنیم، باید به ماموریت های زیادی در طول روز بریم، تنها راه قدرتمند کردن کارلو انجام ماموریت ها در بازی پابجی می باشد.

در طول روز و در زمان انجام ماموریت های مختلف در بازی، به بازیکن ها کوپن های برای آنلاک و باز شدن قفل ها و در نهایت قدرتمند شدن این شخصیت داده می شود که بعد از اتمام ماموریت به گیمر تعلق می گیرد و می تواند از آن برای قدرتمند کردن هرچه بیشتر کارلو استفاده کند.

از کارهای مهمی که گیمر ها می توانند برای قدرتمند کردن شخصیت کارلو در بازی پابجی انجام دهند، به اشتراک گذاشتن رویداد های روزانه خود در بازی، با استفاده از برنامه هایی همچون واتساپ یا فیسبوک به دوستان خود می باشد. البته اطلاعات کامل تری در خصوص این شخصیت و قدرت های او وجود دارد که پیشنهاد می کنیم حتما به مقاله راه های قدرتمند کردن شخصیت کارلو در بازی محبوب جنگی مراجعه کنید.

 

سلب‌ مسئولیت: مجله اینترنتی رایا مگ در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید