جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

آیفون ۱۵ با لبه های نازک تر و گوشه های خمیده عرضه می شود

author منتشر کننده
بدون نظر 1 0
آیفون ۱۵ با لبه های نازک تر و گوشه های خمیده عرضه می شود

یک حساب کاربری در توئیتر ادعا می کند سری آیفون ۱۵ با نمایشگرهایی یکسان با آیفون ۱۴ عرضه می شود. همچنین این دستگاهها لبه های نازک تر و گوشه های خمیده خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، سری آیفون ۱۵ احتمالا مانند سال های گذشته در سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی رونمایی شود.

هرچند تا آن زمان راه زیادی باقیمانده اما از هم اکنون ادعاهایی درباره تغییرات قابل توجه در طراحی دستگاه از جمله نازک تر شدن لبه ها و گوشه های خمیده دستگاه منتشر شده است به این ترتیب دستگاه جدید از لحاظ زیبایی شناختی مشابه اپل واچ سری ۷ خواهد بود.

پیش بینی می شود سری آیفون ۱۵ در پاییز ۲۰۲۳ رونمایی شود. طبق اطلاعات یک حساب کاربری توئیتری با نام ShrimpApplePro، آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس(یا ۱۵ اولترا) لبه های نازک تر و گوشه های خمیده دارد.

بیشتر بخوانید: تولید تراشه‌های تایوانی آیفون و مک در داخل آمریکا

بر اساس این شایعات اندازه نمایشگر سری جدید آیفون تفاوتی با نسخه ۱۴ نخواهد داشت و شامل دستگاه هایی با صفحه نمایش های ۶.۱ اینچی برای آیفون ۱۵ و ۱۵ پرو و نمایشگر ۶.۷ اینچی برای آیفون ۱۵ پلاس و ۱۵ اولترا خواهد بود.

البته این نخستین باری نیست که حساب کاربری مذکور ادعاهایی درباره سری آیفون ۱۵ با لبه های خمیده را منتشر می کند. به نظر می رسد این طراحی مشابه آیفون 5C است که بخش جلویی آن مربع و پشت آن خمیده بود.

علاوه بر آن این حساب کاربر مدعی است طراحی دستگاه شباهت زیادی به اپل واچ با لبه های نازک تر و خمیده تر دارد

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید