جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

ایکس باکس در آینده‌ی نزدیک مراسمی با تمرکز بر روی عناوین بزرگ برگزار نخواهد کرد

ایکس باکس در آینده‌ی نزدیک مراسمی با تمرکز بر روی عناوین بزرگ برگزار نخواهد کرد

ظاهراََ مایکروسافت و ایکس باکس در آینده‌ی نزدیک هیچ رویدادی با تمرکز بر بازی‌های بزرگ تدارک ندیده‌اند و طرفداران باید مدت بیشتری صبر کنند.

آقای پاول ثاروت (Paul Thurrott)، منبع داخلی معروف مایکروسافت، اخیراً در یک توییت جدید اعلام کرده بود که این شرکت قصد دارد یک رویداد با نام What’s New for Gaming را در ماه مارس برگزار کند. این شخص اولین نفری نیست که از برگزاری یک رویداد در ماه مارس خبر داده است. آقای جف گراب (Jeff Grubb) که یکی دیگر از اینسایدر‌های معروف صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود نیز اعلام کرد که پس از نهایی شدن قرارداد تصاحب بتسدا (Bethesda) توسط مایکروسافت، این شرکت یک رویداد را در نیمه‌ی دوم ماه مارس برگزار خواهد کرد، اما حالا  آرون گرینبرگ، رئیس بخش بازاریابی ایکس باکس، رسماََ اعلام کرده است که به این زودی‌ها منتظر رویدادی با تمرکز بر عناوین بزرگ نباشید. وی با ری‌توییت کردن یکی از اخبار مربوط به Elden Ring گفت:

    صرفاََ برای قرار دادن یک سطح برای انتظارات: این اتفاق رخ نمی‌دهد. (منظور خبر مربوط به Elden Ring است) ما همیشه بر روی موارد گوناگونی کار می‌کنیم، اما به این زودی‌ها رویدادی نداریم که شامل رونمایی از بازی‌های مختلف یا عناوین جدید به مانند این اثر شود.

اخیراََ منابع داخلی مختلف به رونمایی از بازی Elden Ring در ماه مارس و یا آینده‌ای زودهنگام اشاره کرده‌اند. جیسون شرایر (Jason Schereier)، منبع داخلی مشهور و ویراستار وبسایت بلومبرگ، در توییت جدید خود اعلام کرد که مدارک قوی مبنی بر رونمایی Elden Ring وجود دارد. او در توییت خود گفت:

    می‌دانم بسیاری از شما تشنه‌ی اخبار جدید از بازی Elden Ring هستید. من چیز زیادی در این رابطه نمی‌دانم (به جز این که بازی بارها تاخیر خورده است)، اما مدارک قدرتمندی وجود دارد مبنی بر این که خیلی زود از این اثر رونمایی خواهد شد. قرار نیست اتفاقی همانند رمان Winds of Winter رخ دهد.

همچنین جف گراب نیز به این موضوع اشاره و قبلاََ اعلام کرده است که انتظار دارد تا آخر ماه مارس از Elden Ring رونمایی شود.

منبع: گیم فا

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید