مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

محبوب ترین مطالب رایامگ

تاخیر در عرضه Mate X

تاخیر در عرضه Mate X

هوآوی در عرضه گوشی تاشو Mate X تاخیر انداخت. این گوشی قرار بود در تابستان آماده عرضه باشد. تاخیر Mate X جدید ترین چالش اولین تامین کننده مخابراتی جهانی است و دومین شرکت تولید کننده در جهان. سامسونگ اعلام کرد که عرضه جدید گوشی در هفته های آینده اعلام خواهد شد. این اتفاق پس از اینکه سامسونگ عرضه گوشی تاشو خود را متوقف کرد، افتاد. گوشی تاشو 1980 دلاری قرار بود در 26 آوریل در آمریکا وارد فروشگاه ها شود ولی سامسونگ به دلیل مشکل بزرگ صفحه گوشی دقیقا قبل از عرضه آن بود. هوآوی به منظور ارتقا کیفیت صفحه تاشو خود دست به این اقدام زده.

Mate X

ادعا های معاون ارشد هوآوی در باره Mate X

معاون ارشد مدیرعامل شرکت، در طی یک کنفرانس تکنولوژی در هنگ کنگ به گزارشگر مجله گفت: تاخیر گوشی تاشو ربطی به تحریم‌های آمریکا ندارد و شرکت هواوی در حال حاضر مشغول کار بر روی صفحه نمایش این محصول به منظور ارتقا عملکرد آن است.

علاوه بر شرکت هوآوی، سامسونگ نیز به دلیل ایجاد مشکل در صفحه نمایش گوشی گلکسی فولد خود، مجبور به تاخیر آن شد. هرچند این اتفاق باعث شد که شانس هوآوی برای به دست گرفتن بازار این نوع گوشی افزایش یابد.

قیمت و توضیحاتی درباره Mate X

به گزارش روزنامه wall street  هوآوی تاخیر گوشی تاشو 2600 دلاری خود را اعلام کرد. غول چینی تکنولوژی عرضه گوشی تا شو خود را از تابستان به سپتامبر تغییر داد.

گوشی های تاشو در حال ایجاد یک شوک عظیم در صنعت موبایل هستند که با یک طراحی شجاعانه ای که به طور مؤثری میزان فضای قابل استفاده گوشی هوشمند را دو برابر می‌کنند؛ و این کار را با حفظ اندازه گوشی برای قابل جابجایی بودن انجام می دهند. از آنجا که گوشی های تاشو به صورت همزمان هم گوشی و هم تبلت هستند، قاعدتا باید قیمت بالا تری داشته باشند که به شرکت ها این امکان را می دهد که جریان گوشی های بدیع را دوباره راه بیندازند.

Mate X

اطلاعاتی درباره اولین گوشی تاشو هوآوی یعنی Mate X

پیکر بندی صفحه نمایش 1 : 6.6-inch front display (2,480x1,148-pixel resolution)

پیکربندی صفحه نمایش 2: 6.38-inch rear display (2,480x892-pixel resolution)

پیکربندی صفحه نمایش 3:  8-inch interior OLED display (2,480x2,200-pixel resolution)

فضای داخلی 512 گیگابایتی

رم 8 گیگابایتی

سیستم اثر انگشت کار گرفته شده در دکمه خاموش و روشن

هوآوی سوپر شارژ 55 واتی: 30 دقیقه شارژ برای 85 درصد

پیش نمایش سلفی برای دیدن عکس قبل از انجام آن

هوآوی دارای جزییات بسیاری است و ما تا زمانی که این گوشی عرضه نشود، نمی‌توان با قطعیت درباره آن سخن گفت. ولی در حال حاضر هوآوی عرضه Mate X را قبل از عرضه سامسونگ گلکسی فولد قرار داده تا بتواند نظر بازار را به خود جلب کند.

دیدگاه ها (2)

  1. امیدوارم زودتر عرضه بشه

  1. احتمالا به خاطر پنهان کاری از رقبا این کار رو کردن وقطعا برنامه ویژه ای دارن

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید