جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

گران‌ترین آیفون در ترکیه به فروش می‌رسد

author منتشر کننده
بدون نظر 0 0
گران‌ترین آیفون در ترکیه به فروش می‌رسد

اپل قیمت محصولات خود را در ترکیه آپدیت کرده و اکنون بهای آیفون ۱۵ پرومکس با حافظه یک ترابایت در این کشور بیش از ۳۴۰۰ دلار است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، به طور معمول محصولات اپل به دلیل قیمت بالایشان خبرساز هستند از همین رو مشتریان سراسر جهان برای خرید آیفون ۱۵ با قیمت ۷۹۹ و۱۵۹۹ دلاری تردید می کنند.

این درحالی است که اپل سعی دارد با توسعه مدل های ارزان تر مانند آیفون SE4 به کاربران بیشتری دسترسی یابد. با این وجوددر بازاری که بسیاری از کاربران موبایل هزار دلاری را گرانقیمت می دادند، در یکی از کشورهای جهان آیفون ۱۵ پرومکس با بهای بیش از ۳۴۰۰ دلار فروخته می شود. این کشور ترکیه است که دوباره رکورد فروش گرانقیمت ترین آیفون در جهان را ثبت کرده است.

عبارت گرانقیمت ترین آیفون در جهان سبب می شود برخی تصور کنند منظور مدل هایی از این دستگاه است که با طلا و جواهرات پوشیده شده اند. البته چنین آیفون هایی چند هزار دلار گرانتر فروخته می شوند. با این وجود کاربرانی که آنها را می خرند، چنین مبلغی را نه برای دستگاه بلکه برای طراحی شخصی سازی لوکس آن می پردازند. اما منظور از گرانقیمت ترین آیفون جهان در حقیقت آیفون ۱۵ جهان در حقیقت همین دستگاهی است که با قیمتی بسیار ارزانتر در اپل استورهای سراسر جهان فروخته می شود.

اپل اخیرا همراه معرفی مک بوک ایر جدید با تراشه M3 قیمت محصولات خود در ترکیه را آپدیت کرده است. این کشور به دلیل مالیات های سنگین بر موبایل های هوشمند مشهور است. بنابراین هنگامیکه قیمت ها افزایش می یابند، تاثیر آن در این کشور ۲ برابر خواهد بود.

پس از افزایش قیمت، بهای آیفون ۱۵ پرو مکس با حافظه یک ترابایت ۱۰۷ هزار و ۹۹۹ لیر ترکیه اعلام شده که به عبارتی بیش از ۳۴۰۰ دلار است.

به بیان ساده آیفونی که در آمریکا به قیمت ۱۵۹۹ دلار فروخته می شود در ترکیه به چند برابر قیمت فروخته می شود. حتی در برزیل که دومین مکان در رده بندی فروش گران ترین آیفون را دارد، کاربران برای خرید همین دستگاه معادل ۲۸۰۰ دلار پرداخت می کنند.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید