جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

معرفی نرم افزار iClipboard

معرفی نرم افزار iClipboard

نرم افزار iClipboard برنامه ای است که به شما کمک می کند تا بتوانید بر روی حافظه موقت کلیپ برد خود، مدیریت داشته باشید و به راحتی بتوانید کپی های منتقل شده به حافظه کلیپ برد را حذف، اضافه و ویرایش کنید.

نرم افزار iClipboard چیست؟

زمانی که شما در محیط ویندوز هر چیزی را کپی می کنید، این کپی در حافظه موقت ویندوز بنام Clipboard ، ذخیره می شود. نرم افزار iClipboard، برنامه ای است برای مدیریت حافظه موقت کلیپ برد ویندوز که به وسیله آن شما می توانید همه کپی های موقت را در حافظه iClipboard  مشاهده نمایید. اولین نسخه از نرم افزار iClipboard ، در سال 2007 انتشار یافت و پس از آن نسخه های دیگری از این نرم افزار نیز انتشار پیدا کرد. این برنامه به طور اختصاصی برای کامپیوترهای مکینتاش، طراحی و تولید شده است. در برنامه iClipboard ، هر چیزی اعم از تصویر، متن، موسیقی، ویدئو قرار می گیرد.

نرم افزار iClipboard چگونه کار می کند؟

پس از نصب برنامه iClipboard ، می توانید با اجرای برنامه، همه کپی های موقت که درون حافظه iClipboard قرار گرفته اند را مشاهده کنید. دقت کنید که حافظه iClipboard ، پس از هر بار راه اندازی مجدد سیستم، پاک شده و مجددا بارگذاری می شود. همه کپی های موقت در حافظه سیستم، قابلیت اضافه شدن و حذف شدن را نیز دارند و شما می توانید به راحتی از طریق نرم افزار iClipboard ، حافظه موقت سیستم خود را مدیریت کنید. پس از نصب و اجرای برنامه باید دقت کنید کپی هایی می توانند در درون برنامه iClipboard ، قرار گیرند که شما هنگام انتقال دادن آن ها، هیچ کلیدی را به جز کلیدهای کنترلی فشار نداده باشید، در غیر اینصورت، کپی در حافظه برنامه iClipboard ، قرار نمی گیرد.

نرم افزار iClipboard

کاربرد نرم افزار iClipboard

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که متن یا تصویری را از جایی کپی کرده اید و پس از مدتی فراموش کرده اید که آن را در جایی بچسبانید، به همین دلیل متن یا تصویر از حافظه پاک شده است و شما نتواسته اید، متن یا تصویر را برگردانید. همچنین ممکن است شما تصویری را از جایی کپی کرده باشید و پس از چسباند عکس، اندازه عکس کوچکتر از اندازه واقعی آن شده باشد. همه این مشکلات با برنامه iClipboard  حل خواهند شد. برنامه iClipboard ، به شما کمک می کند که همه کپی های انجام شده در برنامه های مختلف را مشاهده کنید و به راحتی آن ها را  به برنامه مورد نظرتان انتقال بدهید. یکی دیگر از مزیت های برنامه iClipboard، این است که تصاویر و متنی که در داخل این برنامه قرار می گیرد، دارای همان ویژگی های اولیه است. پس بجای چسباندن عکس، می توانید با برنامه iClipboard، برنامه مقصدی که می خواهید عکس در آنجا قرار گیرد را انتخاب کنید و عکس را انتقال دهید.

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید