جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

با گوشی بعدی سونی می‌توانید عکس‌های خود را با امضای دیجیتالی ثبت کنید

author منتشر کننده
بدون نظر 0 0
با گوشی بعدی سونی می‌توانید عکس‌های خود را با امضای دیجیتالی ثبت کنید

سونی قصد دارد ویژگی جدیدی در بخش دوربین به گوشی‌های جدید اکسپریا یک مارک ۶ و اکسپریا ۵ مارک ۶ اضافه کند.

سونی از جمله شرکت‌های حوزه فناوری محسوب می‌شود که در هر بار معرفی پرچمداران جدید خود تلاش کرده تا ویژگی جدیدی را به دستگاه‌های خود اضافه کند که تاکنون در این صنعت دیده نشده است. به همین دلیل می‌توان این شرکت را با سنت اولین در دنیا شناخت. از جمله ویژگی جدید این شرکت ژاپنی که در گزارش‌های اخیر به آن اشاره شده می‌توان به قابلیت‌های جالب مدل‌های جدید گوشی سونی اشاره کرد.

پرچمداران آینده این شرکت ثبت تصاویر دوربین گوشی‌ها را با امضای دیجیتالی منحصر به فرد روی عکس‌ها و ویدیوها انجام خواهند داد. هدف از انجام این کار نیز جلوگیری از جعل و ثبت تصاویر اورجینال است. بنابراین بررسی متا دیتای تصاویر و ویدیوها می‌تواند نشان دهنده دستکاری آنها باشد.

این ویژگی برای دوربین‌های DSLR گوشی‌های سونی از طریق یک به روز رسانی نرم‌افزاری ارائه می‌شود. شرکت تلاش کرده تا این ویژگی را به گوشی‌های هوشمند خود اضافه کند. بنابراین در صورتی که یکی از کاربران گوشی‌های سونی هستید و یا قصد دارید در آینده یکی از پرچمداران این شرکت را تهیه کنید می‌توانید از این ویژگی استفاده کرده و عکس‌ها و ویدیوهای خود را با امضای دیجیتالی به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید