جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

رندر های جدید گلکسی Z Fold 4 طراحی آن را نشان می‌دهد

رندر های جدید گلکسی Z Fold 4 طراحی آن را نشان می‌دهد

کاربران زیادی هستند که منتظر معرفی گلکسی Z Fold 4 هستند، زیرا این دستگاه پیشرفت‌های مهمی نسبت به نسل قبلی‌اش خواهد داشت. رندر جدیدی که از این دستگاه به نمایش در آمده، از طراحی تغییر یافته و از سوی دیگر، از عدم به‌کارگیری جایگاه ویژه قلم S-Pen در این گوشی تاشو حکایت دارد.

پیش از این مشخصات گلکسی Z Fold 4 در گزارشات مختلفی فاش شده بودند. پیش‌تر گلکسی Z Fold 3 در دوران خود درخشید و توانست به یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های تاشوی کره‌ای‌ها تبدیل شود.

حال در فاصله چند ماهه‌ای که تا معرفی Galaxy Z Fold 4 زمان باقی مانده، رندر جدیدی از این گوشی تاشو منتشر شده که جزئیات مهمی از آن را در اختیار ما می‌گذارد. این رندرها توسط OnLeaks منتشر شده‌اند که منبع شناخته شده‌ای در زمینه افشاگری محسوب می‌شود.

با توجه به این رندرها، سامسونگ در طراحی گلکسی Z Fold 4 از پرچمدار کنونی خود یعنی گلکسی اس 22 اولترا الهام گرفته است. به نظر می‌رسد که قاب پشتی دستگاه نیز حالت تخت‌تری داشته باشد اما همچنان انحنا دارد. مهم‌ترین چیزی که در این رندرها توجهمان را به خودش جلب می‌کند، طراحی تازه ماژول دوربین است.

 رندر های جدید گلکسی Z Fold 4 طراحی آن را نشان می‌دهد  رندر های جدید گلکسی Z Fold 4 طراحی آن را نشان می‌دهد  رندر های جدید گلکسی Z Fold 4 طراحی آن را نشان می‌دهد

بیشتر بخوانید: مدیاک

اصلی این گوشی تاشوی جدید سامسونگ است.

کره‌ای‌ها تصمیم گرفته‌اند تا ماژول دوربین گلکسی زد فولد 4 را مشابه با گلکسی S22 اولترا طراحی کنند. به هر حال ظاهرا سامسونگ هیچ برنامه‌ای برای افزودن جایگاه اختصاصی قلم S-Pen در این گوشی تاشو ندارد. دقیقا مشخص نیست که سامسونگ چه دلیلی برای این اقدام داشگاه است.

دیگر گفته‌ها حاکی از این هستند که گلکسی زد فولد 4 مجهز به نمایشگر داخلی 7.6 اینچی و نمایشگر بیرونی 6.2 اینچی خواهد بود. همچنین ضخامت دستگاه در حالت باز شده به حدود تنها 6.4 میلی‌متر می‌رسد.

نظر شما در مورد طراحی احتمالی گلکسی زد فولد 4 در رندرهای فوق چیست؟ آیا این سبک طراحی را می‌پسندید؟

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید