جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

سامسونگ نسخه بتای اندروید 13و One UI 5.0 را اواخر تیر منتشر می‌کند

author منتشر کننده
بدون نظر 1 0
سامسونگ نسخه بتای اندروید 13و One UI 5.0 را اواخر تیر منتشر می‌کند

گوگل آپدیت دیگری از اندروید 13 منتشر کرده و به نظر می‌رسد سامسونگ نیز قصد دارد نسخه بتای اندروید 13 را با One UI 5.0 طی هفته سوم ماه ژوئیه یعنی اواخر تیرماه منتشر کند، هرچند هنوز تاریخ دقیق انتشار مشخص نشده است. همچنین به نظر می‌رسد عرضه نسخه نهایی به مهر (اکتبر) موکول شود.

گوگل در انتشار اندروید 13 از برنامه قبلی خود جلوتر بوده است. اولین پیش نمایش آن ماه فوریه منتشر شد و انتشار رسمی آن در آگوست انجام خواهد شد که بسیار زودتر از زمان عرضه رسمی اندروید 12 است که شاهد به‌روزرسانی اصلی آن در ماه اکتبر برای دستگاه‌های پیکسل و بعدا برای دستگاه‌های گلکسی سامسونگ بودیم.

 سامسونگ نسخه بتای اندروید 13و One UI 5.0 را اواخر تیر منتشر می‌کند

بیشتر بخوانید: بلومبرگ: آیفون 14 پرو با نمایشگر همیشه روشن برخی ویجت‌ها را نمایش می‌دهد

نسخه بتا اندروید 13 با One UI 5.0 اواخر تیر از راه می‌رسد

در حال حاضر گوگل نسخه سوم بتای اندروید 13 را روی گوشی‌های پیکسل آزمایش می‌کند و نسخه 3.3 آن را نیز منتشر کرده است. اکنون گزارش‌ها نشان می‌دهند سامسونگ نسخه بتا اندروید 13 را با  One UI 5.0 در هفته سوم ماه ژوئیه برای دستگاه‌های خود منتشر می‌کند.

انتظار می‌رود گلکسی S22، گلکسی S22‌ پلاس و گلکسی S22 اولترا اولین دستگاه‌هایی باشند که نسخه بتای اندروید 13را دریافت کنند. هرچند زمان انتشار این نسخه به موقعیت مکانی کاربران نیز بستگی دارد. سپس انتظار می‌رود گوشی‌های گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 این بروزرسانی را دریافت کنند.

اگر برنامه زمانی سال گذشته سامسونگ را امسال نیز مبنا قرار دهیم، طی چند ماه سری گلکسی اس 21، گلکسی زد فولد 2 و زد فلیپ 5G در کنار سایر پرچمداران سامسونگ واجد شرایط دریافت بروزرسانی می‌شوند.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد سامسونگ اندروید 13 را به صورت کامل در ماه اکتبر منتشر خواهد کرد که بسیار جلوتر از برنامه‌ است. در سال 2020، سامسونگ اعلام کرد اندروید 11 در ماه دسامبر (آذر) عرضه می‌شود و این تاریخ برای اندروید 12به ماه نوامبر (آبان ماه) تغییر پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

معرفی کسب و کار خود
خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید