جدیدترین مطالب

مطالب ویژه مجله اینترنتی رایامگ

پیوندها

محبوب ترین مطالب رایامگ

طراحی و ابعاد نمایشگر سری آیفون 15 ممکن است مشابه آيفون 14 باشد

طراحی و ابعاد نمایشگر سری آیفون 15 ممکن است مشابه آيفون 14 باشد

در حالی که هنوز اعضای خانواده آیفون 14 معرفی نشده‌اند، خبرهای مختلفی از سری آیفون 15 و آیفون 16 نیز منتشر می‌شوند. این بار گفته شده که سایز نمایشگر اعضای سری آیفون 15 شبیه به نسل قبل خواهد بود. همچنین ممکن است کوپرتینویی‌ها مجددا از حفره نمایشگر کپسولی روی این آیفون‌ها استفاده کنند.

یکی از مهم‌ترین احتمالاتی که در رابطه با گوشی‌های سری iPhone 15 وجود دارد، تجهیز آن‌ها به درگاه Type-C و حذف پورت لایتنینگ است. جدا از این موضوع، به نظر می‌رسد که اپل نمی‌خواهد مانند سری آیفون 14، تغییر چشمگیری را در بخش طراحی ایجاد کند. بنابراین دور از انتظار نیست که شاهد عرضه گوشی‌های آیفون 15 با سایز مشابه سری آیفون 14 باشیم.

 طراحی و ابعاد نمایشگر سری آیفون 15 ممکن است مشابه آيفون 14 باشد

بیشتر بخوانید: سامسونگ از «ایزوسل HP3» رونمایی کرد؛ دومین سنسور 200 مگاپیکسلی شرکت

نمایشگر سری آیفون 15

دقیقا مشخص نیست که آیا این آیفون‌ها در سال 2023 میلادی به حسگر تشخیص اثر انگشت یا FaceID زیر نمایشگر مجهز می‌شوند یا خیر؛ اما چیزی که نمایان است، به تصمیم مجدد اپل برای عدم ایجاد تغییر در طراحی آیفون‌های جدیدش مربوط می‌شود.

با توجه به این‌که کوپرتینویی‌ها می‌خواهند در همین نسل بریدگی را از بالای نمایشگر آیفون‌های پرچمدار خود حذف کنند، پس احتمالا دیگری نیازی به اعمال تغییر مجدد در طراحی و عدم استفاده از حفره نمایشگر دوگانه کپسولی نمی‌بینند. در نتیجه خبری از نمایشگر بی‌زائده هم نخواهد بود. بنابراین باید در خانواده آیفون 16 منتظر این تغییرات باشیم.

به نظر می‌رسد که اپل باز هم از نمایشگری با همان اندازه قبلی روی آیفون‌های سال 2023 خود استفاده خواهد کرد و نباید انتظار کاهش یا افزایش چشمگیری در ابعاد سری آیفون 15 داشته باشیم. البته تمام این صحبت‌ها در حد احتمالات هستند و امکان دارد نهایتا اتفاق دیگری رخ بدهد.

بیشتر بخوانید: معرفی کسب و کار ها
بیشتر بخوانید: ثبت و معرفی کسب و کار خود در رایا مگ

دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

جدیدترین مطالب مجله اینترنتی رایامگ

خبر نامه مجله اینترنتی رایا مگ

با عضویت در خبرنامه رایا مگ از جدید ترین مقالات آگاه شوید